Lidgeld 2017

Lidgeld nieuw werkjaar 2017Met het jaar 2017 in het vooruitzicht, vragen we graag jullie lidgeld te hernieuwen. zodat u in de toekomst ook kan deelnemen aan al onze activiteiten. U kan dit doen aan één van de bestuursleden of via overschrijving naar onze KWB-Heist-Station-rekening

IBAN: BE24 7885 1122 8738 BIC: GKCCBEBB
KWB Heist- Station met vermelding van uw naam en adres en als mededeling “lidgeld kwb 2017”.
Het lidgeld bedraagt nog steeds 25 euro.

Om adminstratieve redenen vragen we u om uw lidgeld te betalen vòòr 5 december 2017.

Winterkaarttornooi 2016-2017

Vrijdag 9  en 23 december  2016 om 20u00

kaartenKleine parochiezaal H. Hartstraat 3 2220 Heist-op-den-Berg (Heist-Statie)

De andere data zijn 6 en 20 januari 2017.
Mooie prijzen en gezelligheid gegarandeerd!

Nieuwe deelnemers steeds welkom.

info: 015 24 46 89 ward.wuyts@telenet.be

Uitslag na 4 speeldagen:   pdf Button

 Kaarttornooi 2016-2017 KWB HEIST-STATIE14-1028-1011-1125-119-12Totaal
1Verschueren Martine234247286224991
2Bouwen Gerda250237234248969
3Van Noten Louis237242223266968
4Mauriën Godelieve212259254235960
5Serneels Jos259258229212958
6Van Loo Jef247234235239955
7Van Loo Zjef229239234253955
8Van den Brande Simonne234245244231954
9Van Loo Paul243234234234945
10Schelfhout Michel240234235235944
11Op De Beeck Alfons231229242240942
12Buts Patrick231231227251940
13Eskens Guy228244237229938
14Van Zand Pol235212242246935
15Verlinden Chris229243249212933
16Schellens Fons234236229233932
17Vermeulen Frans231249214234928
18Mauriën Alfons237233233221924
19Verlinden Andre249237216221923
20Aerts Jeannine233244223218918
20Vanderborght Theo225239224230918
22Van den Broeck Hilda225237236216914
23De Winter Andrea227215241227910
23Likens Jos247189226248910
25Geens Agnes230233215231909
25Van den Broeck Willy215209243242909
27Van Dessel Gerda234222207226889
28De Backer Jos246243235724
29Gijseman Sven228236228692
30Aerts Julien0231241217689
31Jacops Jules238224210672
32De Wever Jan211236214661
33Heremans Marc277238515
34Van Beilen Lein0235263498
35Stuyckens Theo239230469
36Van den Brande Jan0220228448
37De Haes Jules260260
38Van den Brande Maurice223223

Treinuitstap naar de Kerstmarkt Antwerpen

kerstmark-tantwerpenZaterdag 17 december 2016

 

Organisatie: KWB Heist-Statie

13u40 aan het station van Heist
Contact:
ward.wuyts@telenet.be 015 24 46 89

Treinticket: Individueel aan te kopen door de deelnemers.

Tijdens de Kerst verandert de Grote Markt van Antwerpen in een even uniek als sfeervol kerstdorp. Winterse taferelen, prachtige kerststallen, fonkelende verlichting en stemmige kerstmuziek zorgen voor een onvergetelijke dagtrip!
Locatie kerstmarkt: vanaf het Centraal Station wandelen we via een feestelijk verlicht parcours over de De Keyserlei en de Meir, de Groenplaats en de Grote Markt.
Contact: ward.wuyts@telenet.be

Sinterklaasfeest Heist-Statie

Zondag 4 december 2016 – 14u00
kerstmarkt Brussel 2015 004Parochiezaal H.Hartstraat 3
2220 Heist-Station
Voor de kinderen van de parochie (tot 12 jaar)
Ontvangst van de kinderen om 14u00 en begin van het spektakel om 14u30 uur;
Komst van de Sint rond 16u00;
Einde is voorzien omstreeks 17u00.

Foto’s

reactie: Doorgaan met lezen van: Sinterklaasfeest Heist-Statie

Bierproefavond

bierproefavond-2016

+ 2 aangepaste kazen
Onder begeleiding van JOHN VERBRAEKEN

Onze KWB-Heist-Station-rekening IBAN: BE24 7885 1122 8738 BIC: GKCCBEBB
KWB Heist- Station met vermelding van uw naam en adres en als mededeling “Bierproefavond”.

verslag van Kris van den Bosch:

6de Najaarsquiz kwb Heist-Statie uitslag en verslag

Vrijdag 18 november 2016


_DSC0519Een zeer leuke avond.  Er schreven zich in totaal 38 teams in.

Het was weer een bijzonder geslaagde quizavond.  Dank aan diegenen die de quiz op zich mogelijk maakten met hun kennis en kunde: Koen en Stijn en ook van de enige echte ‘Zeekamelen’.

Dank aan die de vele drankbonnen hebben verwerkt.

Dank aan het team ophalers van de Chiro Heist-Statie.

Dank aan de tappers, de mensen achter de toog en de team helpers, en alle wijkmeesters om de bediening in de zaal te verzorgen.

Dank aan de schenkers van alle prijzen en dank aan diegenen die ze samen hebben gebracht in het bijzonder aan Chris Croon  en dankjewel aan al de wijkmeesters die hun steentje hebben bijgedragen op welke wijze ook om ook dit jaar deze quiz tot een mooie activiteit te maken.  
Hiermede nodigen wij alle ploegen terug uit op onze zevende kwb-najaarsquiz op vrijdag 17 november 2017.

Uitslag:

Doorgaan met lezen van: 6de Najaarsquiz kwb Heist-Statie uitslag en verslag

Parochierestaurant H. Hartparochie Heist-Statie

Zaterdag 26 november 2016       11:30 tot 14:00 en 16:30 tot 19:00

Ten voordele van Parochiewerking

H. Hartstraat  2220 Heist-op-den-Berg
Parochiezaal H. Hart Heist-Station
Kaarten te koop bij uw wijkmeester

of rechtstreeks
015 24 46  89
ward.wuyts@telenet.be

Mosselen € 19
Vidé € 12
Kindervidé € 7
Curryworst € 4
met frieten of brood
Je kan je kaarten ook online reserveren via het invulformulier: Doorgaan met lezen van: Parochierestaurant H. Hartparochie Heist-Statie

Mosselrestaurant – KWB – FEMMA – CHIRO Heist-Statie

Zaterdag 8 oktober 2016       11:30 tot 14:00 en 16:30 tot 19:30

Ten voordele van het Sinterklaasfeest

H. Hartstraat  2220 Heist-op-den-Berg
Parochiezaal H. Hart Heist-Station
Kaarten te koop bij uw wijkmeester

of rechtstreeks
015 24 46  89
ward.wuyts@telenet.be

Mosselen € 19
Vidé € 12
Kindervidé € 7
Curryworst € 4
met frieten of brood
Je kan je kaarten ook online reserveren via het invulformulier: Doorgaan met lezen van: Mosselrestaurant – KWB – FEMMA – CHIRO Heist-Statie

6de Najaarsquiz KWB Heist-Statie 2016

Vrijdag 18 november 2016  – 19u45
margin-left: 0px; margin-right: 10px; margin-top: -2px; KWB Heist Statie organiseert voor de 6de maal een quiz in de parochiezaal  H.Hartstraat 3  2220 Heist-op-den-berg (Heist-Station)
Wil je samen een gezellige en aangename avond beleven, dan mag je zeker niet ontbreken.

Iedereen kan deelnemen; verenigingen, buren, vrienden, werkmakkers, families, …zowel KWB- leden als niet KWB-leden kunnen ploegen vormen van maximum vijf personen.

Maximum 42  ploegen.  Iedereen heeft prijs.

De inleg bedraagt 20 €  per ploeg.

ingeschreven deelnemers:

Inschrijvingen Najaarsquiz 2016 
PloegnaamVerantwoordelijke
1KwissendalesJean-Paul Standaert
2De DuvelkesSven Meulders
3Maxisten Marc Craen
4X-TremistenDries Van De Sande
5ChateauneufRonald Baetens
6STMLKevin Schellens
7RataplanFreddy Busschots
8Trivial Time       Jinse Luyten
9Ideal ClashGerben Smit
10De Houten Onderbroeken DeluxeRik Hendrickx
11IcarusBart Van Keer
12KaktusWillem Van Peer
13’t Glazen HuysLukas Bogaerts
14Kwistetnie 1998
15Charmant, Slim & KnapRudy Claessens
16Hol van PlatoKristof Alaerts
17Adam en Eva Marc Wouters
18SjoekroetJan Mariën
19V2 Koen Lefever
20QuiboPaul Geens
21MastermindsJorden Boone
223De Goede MensenDe Clerck Philip
23De RedsEddy Bogaerts
24Next Question Jean-Paul Standaert
25men @workJean Scheltjens
26MerodesnookersGeert Verschueren
27LanigiroKristof Vanderhoeven
28PikuurtjeIngrid de Belder
29Collectief tegen arbeid Wouter Verbiest
30ZeekamelenMatthias Gysemans
31When Hairy met Smelly Jan Lambaerts
323 charels en 2 hete stoomstrijkijzersSven Segers
33De Simpele ZielenRob Borgers
34QwertyazertyAndreas Ceulemans
35HybrisKoen Hendrix
36ChouffekesDavy Salvo
37Psychoburger Louis Janssens
38Forever Endeavour Nick Van den Brande
39

Je kan online inschrijving via het invulformulier:
Doorgaan met lezen van: 6de Najaarsquiz KWB Heist-Statie 2016

Cursus begeleider rijbewijs KWB Heist-Statie

  • Vrijdagavonden 23 september & 30 september
  • 19.30 uur – 22.00 uur
  • Parochiezaal Heist-Statie  H. Hartstraat 3
    Heist-op-den-Berg (Heist-Station)
  • Kostprijs:
    • KWB-Leden 18 euro
    • Niet-leden 23 euro
    • Leden van hetzelfde gezin nemen gratis deel.

Logo rijbewijsrijbewijsUw eigen dochter of zoon leren autorijden is nog steeds de goedkoopste wijze om een rijbewijs te behalen. Dat kan naargelang de formule tot 1.200 euro besparing opleveren. Bovendien bewijzen de verkeersstatistieken dat jongeren die met ma of pa hebben leren rijden, tot de betere bestuurders behoren. Dus verhouding ‘prijs kwaliteit’ is zeer goed.

 

Wie als begeleider met een leerling-bestuurder de weg op wil, kan maar beter goed voorbereid zijn. Een opfrisbeurt is geen overbodige luxe. Tijdens twee avonden worden de begeleiders theoretisch en praktisch bijgeschoold.

Ben je al gestart met het oefenen op de baan? Geen erg: dan heb je al gemerkt dat je met vragen komt te zitten waarvan je het antwoord niet zeker weet.

 

Inhoud van de lessen:

Theoretisch: Een begeleider moet kennis hebben van de alle verkeersregels, dus ook de nieuwe verkeersregels. Verder moet je weten welke (technische) kennis uw dochter of zoon over de wagen moet beschikken.

Praktisch: De tweede avond wordt er stil gestaan bij het rijden zelf. De kleine en grote valkuilen worden grondig doorgenomen. Verder nog een heleboel praktische tips om uw dochter of zoon goed te begeleiden.  De parcours worden onder de loep genomen.

Zodoende worden ma en pa betere begeleiders.

Een geïnformeerd team verhoogt de slaagkansen.

Zoon(s), dochter(s) en/of tweede begeleider nemen gratis deel

 

ward.wuyts@telenet.be  015 24 46 89