Treinuitstap naar de Kerstmarkt in Leuven



Zaterdag 16 december 2017
Aan het station van vertrek Heist 16:00
retour Leuven Station laatste trein 22:45

Organisatie: KWB Heist-Statie

Contact:ward.wuyts@telenet.be 015 24 46 89

Treinticket: Individueel aan te kopen door de deelnemers.
info trein

De 30ste Leuvense Kerstmarkt belooft een speciale editie te worden.
Een unicum. Eentje om reikhalzend naar uit te kijken.
De markt verhuist namelijk eenmalig naar het stadspark, niet voor niks het gezelligste park van de stad.
Contact: ward.wuyts@telenet.be
 

Kaarttornooi 2017 – 2018 uitslag

Vrijdag 8 en 22 december 2017 om 20u00 kaarten Kleine parochiezaal H. Hartstraat 3 2220 Heist-op-den-Berg (Heist-Statie) De andere data zijn 5 en 19 januari 2018. Mooie prijzen en gezelligheid gegarandeerd! Nieuwe deelnemers steeds welkom. info: 015 24 46 89 ward.wuyts@telenet.be
Uitslag na de vierde speeldag:
 Kaarttornooi 2017-2018 KWB HEIST-STATIE13-1027-1010-1124-118-12Totaal
1Serneels Jos2342372662692461252
2Op De Beeck Alfons2582592372232611238
3Vanderborght Theo2602552532292381235
4Van Noten Louis2522452422512341224
5Van den Broeck Willy2482302582312451212
6Van Dessel Gerda2442562412212461208
7Mauriën Godelieve2612412222492341207
8Van den Brande Simonne2322272562392511205
8Van Zand Pol2382422522472261205
10Van Loo Paul2342552642192281200
11Stuyckens Theo2542342342342341190
12Gijseman Sven2522372342142501187
13Mauriën Alfons2142292382492521182
14Schellens Fons2242212342652361180
15Trappers José2442262342342341172
16Verlinden Chris2342342472142401169
17Buts Patrick2342372322272371167
18Geens Agnes2342452332272281167
18Schelfhout Michel2342342122332541167
20Likens Jos2342542202332231164
21Aerts Jeannine2202272522402241163
22Bouwen Gerda2262342172602241161
23Eskens Guy2242222242452461161
24De Backer Jos2342292472232221155
25Van Loo Zjef2222362442322201154
26Verschueren Martine2282212322192521152
27Van den Brande Maurice2242232182342371136
28Verlinden Andre2312292272342151136
29Van den Broeck Hilda2262442232112261130
30De Winter Andrea2522172022342241129
31Noerens Freddy2162282132302241111
32De Wever Jan1952232302482031099
33Vermeulen Frans2162231922252381094
34Van Loo Jef2162162242132101079
35Van Beilen Lein248230259217954
36Aerts Julien249224211251935
37De Haes Jules228228

Kaarttornooi 2017-2018 KWB Heist-Statie

Kaartkalender 2017-2018

Sinterklaasfeest Heist-Statie 2017 – foto’s

Zondag 3 december 2017 lokatie Parochiezaal Heist-Station

Een 130-tal kinderen beleefden weer een fantastische dag.

Foto's:








 

Info december 2017 – januari 2018 kwb Heist-Statie

info december-januari 2017-2018

7de najaarsquiz kwb Heist-Statie – verslag – fotos -uitslag

Vrijdag 17 november 2017
Proficiat aan de winnaars van onze 7de najaarsquiz “ De X-Tremisten”.
Een zeer leuke avond.
Er schreven zich in totaal 42 teams in.
Het was weer een bijzonder geslaagde quizavond.  Dank aan diegenen die de quiz op zich mogelijk maakten met hun kennis en kunde: Koen en Stijn en ook van de enige echte ‘Zeekamelen’.
Dank aan die de vele drankbonnen hebben verwerkt.
Dank aan het team ophalers van de Chiro Heist-Statie.
Dank aan de tappers, de mensen achter de toog en de team helpers, en alle wijkmeesters om de bediening in de zaal te verzorgen.
Dank aan de schenkers van alle prijzen en dank aan diegenen die ze samen hebben gebracht in het bijzonder aan Chris Croon  en dankjewel aan al de wijkmeesters die hun steentje hebben bijgedragen op welke wijze ook om ook dit jaar deze quiz tot een mooie activiteit te maken.
Hiermede nodigen wij alle ploegen terug uit op onze achtste kwb-najaarsquiz op vrijdag 16 november 2018
  Uitslag:
Foto's:
Doorgaan met lezen van: 7de najaarsquiz kwb Heist-Statie – verslag – fotos -uitslag

Open jaarfeest kwb Heist-Statie 2018

Zaterdag 3 februari 2018   18:00
Wij verwachten u met een sprankelende cava of jus‘d orange en eten omstreeks 18u30 een warm buffet voor de prijs van 20 € voor de leden en 23 € voor de niet-leden.

Het jaarprogramma 2018 zal voorgesteld worden.

Na het eten kan er gekaart en/of gezellig nagepraat worden.

Inschrijven bij uw wijkmeester of rechtstreeks bij ward.wuyts@telenet.be
 015 24 46 89  tot 28 januari 2018.

Je kan ook online inschrijven: Doorgaan met lezen van: Open jaarfeest kwb Heist-Statie 2018

Bierproefavond kwb Heist-Statie

Vrijdag 1 december 2017   19:30

In de kleine parochiezaal H. Hartstraat 3 Heist-Statie



















































Je kan ook online inschrijven: Doorgaan met lezen van: Bierproefavond kwb Heist-Statie

Sinterklaasfeest

Zondag 3 december 2017 – 14u00 kerstmarkt Brussel 2015 004Parochiezaal H.Hartstraat 3 2220 Heist-Station
Voor de kinderen van de parochie (tot 12 jaar)
Ontvangst van de kinderen om 14u00 en begin van het spektakel om 14u30 uur;
Komst van de Sint rond 16u00;
Einde is voorzien omstreeks 17u00.


Zaalvoetbal 2017 – 2018 kwb Heist-Statie


info
tel.: 015/24.63.75  - 0473/92.02.96
zjefvanloo@gmail.com
Locatie:
Sporthal De Wimpel Dalstraat 28, 2222 Wiekevorst

08/09/2017 - 06/10/2017 - 17/11/2017 - 08/12/2017
12/01/2018 - 09/02/2018 - 09/03/2018 - 13/04/2018 - 04/05/2018 - 08/06/2018


Het hele seizoen starten de matchen om 21:00

Parochierestaurant H. Hart Heist-Statie

  Zaterdag 25 november 2017       11:30 tot 14:00 en 16:30 tot 19:00 Ten voordele van Parochiewerking H. Hartstraat  2220 Heist-op-den-Berg Parochiezaal H. Hart Heist-Station Kaarten te koop bij uw wijkmeester of rechtstreeks 015 24 46  89 ward.wuyts@telenet.be
Mosselen € 19
Vidé € 12
Kindervidé € 7
Curryworst € 4
met frieten of brood
Je kan je kaarten ook online reserveren via het invulformulier: Doorgaan met lezen van: Parochierestaurant H. Hart Heist-Statie